Czech English German

O nás

Zakázková strojírenská výroba

Vyrobíme pro Vás strojní zařízení, nebo jednotlivé díly dle Vašich požadavků.

Výzkum & vývoj s prototypovou výrobou

Nabízíme komplexní služby konstrukční kanceláře. Naše služby jsou přínosné hlavně pro firmy, které potřebují zhotovení konstrukčních návrhů nebo studií. Pomocí 3D tisku zhotovíme i funkční prototypy

CNC obrábění složitých dílů

Nedílnou součástí kvalitní výroby je i kvalitní výrobní zařízení. Disponujeme proto těžkým moderním obráběcím centrem, které již pracuje plně automaticky ve spojení s 3D modely dílů, které je potřeba zhotovit.

Zajištění konkurenceschopnosti

V oblasti moderní průmyslové firmy jsou za potřebí kombinovat technické znalosti inženýrských oborů spolu s řízením výrobních procesů, aby firma co nejlépe zefektivňovala svoji konkurenceschopnost.

Úspěchy firmy

Máme mnohaletou praxi v oboru konstrukce a tvorby strojních zařízení. Za dobu naší působnosti jsme zhotovili mnoho strojních zařízení a výrobních přípravků pro firmy jako je Siemens, Pepperl&Fuchs a Mdexx. Zhotovili jsme i výrobní linky pro firmu Wacker Chemie a pár zařízení typu těžkého strojírenství v oblasti gumárenského průmyslu pro společnosti jako je Continental, Barum a Kovohutě Příbram. Nově je naše firma vedena i jako chráněná dílna, díky které můžeme nabídnout snadné montáže a náhradní plnění.

Antibakteriální nanovrstva COVID-19

 

Tato spolupráce vznikla v rámci programu OPPIK – Inovační vouchery COVID-19 a spoluprácí TUL Liberec

Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_319/0023628 

Cílem výzvy Inovační vouchery COVID-19 programu Inovační vouchery je sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou, které mohou podnikatelské subjekty využít pro boj proti koronavirové infekci, z toho vyplývajících opatření na zmírnění dopadu dalšího šíření a podporu vzniku preventivních opatření uplatnitelných na trhu.

Vývoj ochranné nanovrstvy

Nanovrstva s využitím nanočástic permanentně zlepší hydrofobní a oleofobní vlastnosti kliky,  což vede k mnohonásobně menšímu zachytávání bakterií a virů na jejím povrchu.

 

Kdo jsme?

Naše firma využívá své bohaté zkušenosti v oblasti výroby strojů a zařízení. Zabýváme se návrhem a výrobou jednoúčelových strojů, automatických linek, manipulačních systémů ale i 3D tiskem, kompletací a výrobou antistatického nábytku. Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty, nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Zakládáme si na vysoké kvalitě, rychlosti a nejlepším poměru kvalita/cena.

0
Dokončených projektů
0
Zaměstnanců
0
Spokojených klientů
0
Let praxe